Přeskočit na obsah stránky

Menu

Kontakt

Reality Marie D.
Marie Drápalová Lukešová

Ant. Rendla 729
272 04 Kladno Rozdělov

+420 606 753 888
marie@realitymarie.cz

Inzerujeme na:

Sreality.cz
Reality Střední Čechy.cz

Podmínky zpracování osobních údajů

V případě zájmu o bližší informace o nabízené nemovitosti na stránkách realitní kanceláře Marie Drápalová Lukešová, IČ: 652 52 632, se sídlem Italská 2313, Kladno – Kročehlavy 272 01, provozované na doméně www.realitymarie.cz, může návštěvník těchto stránek / zájemce o nemovitost vyplnit a odeslat poptávkový formulář "Kontaktujte makléře", umístěný u každého inzerátu. Poptávkový formulář obsahuje osobní údaje zájemce o nemovitost (jméno, příjmení, e-mail a telefon), které jsou po jeho odeslání zpracovány a uloženy ve vnitřním systému provozovatele www stránek za účelem evidence poptávek realitní kanceláře Marie Drápalová Lukešová a poskytnutí těchto údajů realitní kanceláři Marie Drápalová Lukešová za účelem zpětného kontaktování zájemce o nemovitost.

Zpracované osobní údaje zájemce o nemovitost jsou v systému provozovatele www stránek uchovány po dobu 5 let a chráněny před případným zneužitím heslem, antivirovým programem. Realitní kancelář Marie Drápalová Lukešová je povinna po vyzvání zájemcem o nemovitost, ke smazání jeho osobních údajů, bez prodlevy kontaktovat provozovatele www stránek, aby tyto osobní údaje rovněž bez prodlevy vymazal ze svého systému. Provozovatel www stránek tak bez prodlevy učiní. Realitní kancelář Marie Drápalová Lukešová se zavazuje osobní údaje zájemce o nemovitost použít pouze na dobu nezbytně nutnou za účelem kontaktování samotného zájemce o nemovitost. V případě, že se zájemce o nemovitost stane klientem realitní kanceláře Marie Drápalová Lukešová, bude dále s jeho osobními údaji nakládáno dle smluvních podmínek realitní kanceláře.

Realitní kancelář nemá v úmyslu předat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci. Data zájemce nejsou automatickým způsobem analyzována. Zájemce má právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domnívá, že zpracování není v pořádku. Také může podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
Osobní údaje jsou zpracovávány transparentně, korektně a v souladu se zákonem.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) zákon č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační spolčenosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Vyhledávání

Nejnovější inzeráty

19.07.2023 - Prodej, Byty - 3+1, Kladno

Nabízím k prodeji třípokojový byt s kuchyní a ... více ...

09.09.2023 - Prodej, Byty - 3+1, Kladno

Nabízím k prodeji byt se 2 lodžiemi ve ... více ...

01.09.2021 - Pronájem, Ostatní - Garáž, Kladno

Nabízím k pronájmu dvě garáže v Kladně Rozdělově, ... více ...

18.07.2018 - Prodej, Pozemky - Komerční, Kladno

Nabízím k prodeji pozemky v Kladně, 400 metrů ... více ...

29.03.2021 - Prodej, Byty - 2+1, Kladno

Nabízím k prodeji byt 2+1 se zasklenou lodžií ... více ...

20.06.2019 - Pronájem, Komerční prostory - Obchodní prostory, Kladno

Nabízím k  pronájmu prostory vhodné k podnikání jako ... více ...